کد خبر:3069
پ

مشکلات واله پایان ندارد: عملیات تولید در یکی از معادن مهم واله متوقف شد

جدیدترین گزارشهای خبری از پایان عملیات تولید در معدن بروکوتو از مهمترین معادل مهم واله، بزگترین معدن سنگ آهن جهان، در برزیل حکایت دارد. به گزارش استیل پرایس، بنابراعلام آژانس معدن ملی برزیل، فعالیت این معدن به سبب بهره برداری بیشتر از سقف تعیین شده توسط این مرکز، به حال تعلیق درآمده است. شرکت معدنی […]

جدیدترین گزارشهای خبری از پایان عملیات تولید در معدن بروکوتو از مهمترین معادل مهم واله، بزگترین معدن سنگ آهن جهان، در برزیل حکایت دارد.

به گزارش استیل پرایس، بنابراعلام آژانس معدن ملی برزیل، فعالیت این معدن به سبب بهره برداری بیشتر از سقف تعیین شده توسط این مرکز، به حال تعلیق درآمده است.

شرکت معدنی واله برزیل پیش از این اعلام کرده بود طبق دستور دادگاه محلی فعالیت شماری از سدهای باطله سنگ آهن را در این کشور متوقف نموده است.

در نهایت به واله اجازه داده شد تا معدن بروکوتو خود را با ظرفیت تولید سالانه ۳۰ میلیون تن سنگ آهن که معادل ۸ درصد تولید سالانه آن می باشد بازگشایی کند.

این معدن بیش از به دلیل فشارهای داخلی و بین المللی و افزایش بازرسی های امنیتی معادن پس از فاجعه شکست سد باطله این شرکت در ژانویه جاری تعطیل شده بود.

ميزان تولید سنگ آهن واله در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ با كاهش ۳۴ درصدي در مقايسه با سال قبل روبرو شده است.

بر اساس اين گزارش، ميزان توليد شرکت معدني واله از جمله معدن بروکوتو در مدت زمان مذكور به ۶۴.۰۵۷ میلیون تن كاهش يافته است.

از سوي ديگر ميزان فروش اين شركت در مدت زمان مذكور ۱۵.۵ درصد تنزل يافته و به سطح ۶۱.۹۴۵ میلیون تن رسيده است.

منبع
استیل پرایس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید