کد خبر:3042
پ

واردات سنگ آهن چین در ماه اوت به بالاترین رقم خود در ۱۹ ماه گذشته رسید

خبرگزاری رویترز روز یکشنبه در گزارشی نوشت داده های گمرک چین نشان می دهد میزان واردات سنگ آهن این کشور در ماه اوت به بالاترین رقم خود در ۱۹ ماه گذشته رسیده است. به گزارش استیل پرایس اگرچه میزان تقاضا همچنان ثابت مانده است، تمایل کارخانه ها برای تولید بیشتر فولاد از مهمترین دلایل افزایش […]

خبرگزاری رویترز روز یکشنبه در گزارشی نوشت داده های گمرک چین نشان می دهد میزان واردات سنگ آهن این کشور در ماه اوت به بالاترین رقم خود در ۱۹ ماه گذشته رسیده است.

به گزارش استیل پرایس اگرچه میزان تقاضا همچنان ثابت مانده است، تمایل کارخانه ها برای تولید بیشتر فولاد از مهمترین دلایل افزایش واردات سنگ آهن در این ماه  اعلام شده است.

در ماه گذشته میلادی میزان واردات مواد اولیه ساخت فولاد در چین به ۹۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تن رسید که این رقم در مقایسه با ماه ژوئیه ۴٫۲ درصد افزایش یافته است که بالاترین میزان وارادات از ژانویه ۲۰۱۸ میلادی تا کنون به شمار می آید.

این رقم در ماه ژوئیه ۹۱ میلیون و ۲۰ هزار تن بود.

این گزارش می افزاید میزان واردات سنگ آهن چین از ابتدای امسال تا قبل از ماه اوت ۶۸۴ میلیون و ۹۰ هزار تن بود که در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته میلادی ۷۱۰ میلیون تن کاهش یافته است.

 

 

منبع
رویترز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید