کد خبر:2806
پ

انجمن جهاني فولاد از رشد توليد فولاد ايران خبر داد

جديدترين گزارش منتشر شده در وب سايت رسمي انجمن جهاني فولاد نشان مي دهد ايران در نيمه نخست ۲۰۱۹ دستكم ۱۲ ميليون و ۷۸۰ هزار تن فولاد توليد كرده است كه اين رقم در مقايسه با مدت زمان مشابه در سال ۲۰۱۸ حدود ۵٫۶ درصد رشد داشته است. بر اساس اين گزارش، ميزان توليد فولاد […]

جديدترين گزارش منتشر شده در وب سايت رسمي انجمن جهاني فولاد نشان مي دهد ايران در نيمه نخست ۲۰۱۹ دستكم ۱۲ ميليون و ۷۸۰ هزار تن فولاد توليد كرده است كه اين رقم در مقايسه با مدت زمان مشابه در سال ۲۰۱۸ حدود ۵٫۶ درصد رشد داشته است.

بر اساس اين گزارش، ميزان توليد فولاد ايران در ماه ژوئن (خرداد-تير۹۸) با ۶٫۱ درصد افزايش به ۲ ميليون و ۱۶۰ هزار تن رسيده است.

بنابراعلام اين انجمن بين المللي، ايران همچنان موفق شده است جايگاه خود را به عنوان دهمين كشور توليد كننده فولاد در جهان حفظ كند.

همچنين اين گزارش نشان مي دهد بزريل با ۱۶ ميليون و ۶۸۰ هزار تن و ايتاليا با ۱۲ ميليون و ۵۶۰ هزار تن به ترتيب در جايگاه نهم و يازدهم در زمينه توليد فولاد در مدت زمان مذكور در جهان قرار دارند.

به نوشته انجمن جهاني فولاد، ۶۴ كشور توليد كننده فولاد در جهان در نيمه نخست ۲۰۱۹ بيش از ۹۲۴ ميليون و ۹۹۰ هزار تن فولاد توليد كرده اند كه اين رقم در مقايسه با سال گذشته با افزايش ۴٫۹ درصدي روبرو شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید