کد خبر:2705
پ

چین در میانمار کارخانه فولاد می سازد

  گروه فولادسازی کومینگ چین قصد دارد یک کارخانه فولاد در میانمار احداث نماید . این کارخانه جدید به میانمار کمک می کند تا وابستگی خود به واردات فولاد را کاهش دهد ضمناً مصرف داخلی فولاد در میانمار هم روبه افزایش است . این کارخانه چینی با بستن قراردادی با انجمن فولاد میانمار کارخانه مذکور […]

 

گروه فولادسازی کومینگ چین قصد دارد یک کارخانه فولاد در میانمار احداث نماید . این کارخانه جدید به میانمار کمک می کند تا وابستگی خود به واردات فولاد را کاهش دهد ضمناً مصرف داخلی فولاد در میانمار هم روبه افزایش است . این کارخانه چینی با بستن قراردادی با انجمن فولاد میانمار کارخانه مذکور را با ظرفیت تولید ۴ میلیون تن در سال و طی دو فاز ۲ میلیون تنی خواهد ساخت و تولیداتش ورق گرم ، میلگرد ، مفتول و مقاطع می باشد .

تقاضا برای فولاد در میانمار بویژه از بخش های زیر ساخت ها و ساخت  و ساز در حال افزایش است و ۶۰ تا ۶۵ درصد از کل مصرف فولاد این کشور را در بر می گیرد . مصرف فولاد میانمار همینک دو و نیم تا سه میلیون تن است و پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۰ به بیش از ۳ میلیون تن و تا سال ۲۰۲۵ به ۵ میلیون تن برسد .

در حال حاضر میانمار بشدت وابسته به واردات است اما هرسال در تلاش برای کاهش این واردات و افزایش سرمایه گذاری جهت بالا بردن ظرفیت تولید است . کارخانه JFE ژاپن نیز بهمراه یک کمپانی سنگاپوری در حال راه اندازی خطوط تولید ورق گالوانیزه   و گالونیزه رنگی در این کشور هستند .

 

استیل پرایس

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید