کد خبر:2680
پ

کاهش تولید در تانگشان به منظور حفظ سود فولادسازان

  قرار است در ماه جولای دور جدید محدودیت های تولید در تانگشان اجرا شود که این تصمیم به منظور حمایت از بهای داخلی محصولات فولادی اتخاذ شده و پیش بینی می شود سود مثبت فولادسازان را حفظ نماید . برخی کارخانه های فولادساز مستقر در تانگشان براساس این قانون جدید می بایست ۲۰ درصد […]

 

قرار است در ماه جولای دور جدید محدودیت های تولید در تانگشان اجرا شود که این تصمیم به منظور حمایت از بهای داخلی محصولات فولادی اتخاذ شده و پیش بینی می شود سود مثبت فولادسازان را حفظ نماید . برخی کارخانه های فولادساز مستقر در تانگشان براساس این قانون جدید می بایست ۲۰ درصد از فعالیتهای خود را کاهش دهند و برخی دیگر باید حداقل ۵۰ درصد از ظرفیت تولید خود را بکاهند .

انتظار می رود تأثیر تولید فولاد در تانگشان در کل فولاد خام تولید شده چین در ماه جولای بین ۸۰ هزار تا ۲ میلیون تن در هر روز باشد . این خبر فوراً نرخ های داخلی را تحت تأثیر قرار داد و بهای بیلت در تانگشان ۱۲۰ یوآن معادل ۵/ ۱۷ دلار افزایش یافت . هرچند به اعتقاد فعالان بازار این اقدام میزان تولید واقعی را بطور چشمگیری کاهش نخواهد داد و فولادسازان این منطقه تجربه های زیادی برای حفظ تولید خود در فصول محدودیت تولید دارند . تقاضا در چین در شرایط فعلی پائین و هزینه های تولید بالا است و هدف از این تصمیم مقامات ، جلوگیری از زیان دهی فولادسازان بوده است .

 

استیل پرایس

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید