کد خبر:2292
پ

رویه رو به کاهش بهای میلگرد ترکیه ادامه دارد

  پس از افت مجدد بهای قراضه وارداتی ترکیه، فشار بر قیمت میلگرد افزایش یافت و فروشندگان حاضر به دادن تخفیفات بیشتر شده اند. بهای قراضه ۸۰ درصد وارداتی از روسیه به حدود ۲۸۳ دلار/تن سی اف آر رسیده است که نسبت به هفته گذشته حدود ۴ دلار افت داشته است. با این حال، خریداران […]

 

پس از افت مجدد بهای قراضه وارداتی ترکیه، فشار بر قیمت میلگرد افزایش یافت و فروشندگان حاضر به دادن تخفیفات بیشتر شده اند. بهای قراضه ۸۰ درصد وارداتی از روسیه به حدود ۲۸۳ دلار/تن سی اف آر رسیده است که نسبت به هفته گذشته حدود ۴ دلار افت داشته است.

با این حال، خریداران هنوز به خرید میلگرد ترکها ترغیب نشده اند و منتظر کاهش بیشتر قیمت مانده اند. پیشنهادات میلگرد ترکیه در محدوده ۴۷۰ دلار/تن فوب مطرح می شود. از این رو، فولاد سازان ترک به فروش بیلت ادامه می دهند.

بهای بیلت ترکیه نیز با ۵ تا ۱۰ دلار افت به محدوده ۴۲۵ تا ۴۳۰ دلار/تن فوب رسیده است. بازارهای خوب برای بیلت ترکیه در جنوب شرق آسیا، شمال آفریقا و البته عربستان ایجاد شده و حجم های خوبی طی هفته گذشته در این مناطق عملیاتی شده است. خصوصا عربستان دو محموله ۵۰ هزار تنی را طی دو هفته گذشته خریداری نموده است.

 

منبع : Planner

کلیدواژه : میلگرد ، ترکیه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید