کد خبر:1976
پ

مشارکت روسیه در صنعت فولاد ونزوئلا

  ونزوئلا اخیراً توافقنامه ای با روسیه به امضا رسانده که مشارکت روس ها در صنایع آهن ، فولاد ، معادن ، کشاورزی و دیگر صنایع استراتژیک ونزوئلا مانند داروسازی ، فناوری و علوم را افزایش خواهد داد . از بین این صنایع اعلام شده ظاهراً مشارکت روس ها در صنعت فولاد و خودروسازی بیش […]

 

ونزوئلا اخیراً توافقنامه ای با روسیه به امضا رسانده که مشارکت روس ها در صنایع آهن ، فولاد ، معادن ، کشاورزی و دیگر صنایع استراتژیک ونزوئلا مانند داروسازی ، فناوری و علوم را افزایش خواهد داد . از بین این صنایع اعلام شده ظاهراً مشارکت روس ها در صنعت فولاد و خودروسازی بیش از بقیه خواهد بود و همچنین امکان اکتشاف و بهره برداری کمپانی های روسیه در منطقه اورینکو ونزوئلا هم دور از انتظار نخواهد بود .

ارزش و همچنین شرایط این توافقنامه  بین دو کشور هنوز اعلام نشده است . پس از قطع برق در تاریخ ۸ مارس در ونزوئلا اغلب واحدهای فولادسازی این کشور تعطیل شده  اند و این قطعی برق بر دیگر صنایع ونزوئلا هم اثرات مخرب داشته و به بدترین بحران این کشور طی ده سال اخیر تبدیل شده است .

بازار فولاد ونزوئلا در پی بروز اعتصابات سراسری در صنایع مختلف این کشور که از ماه آگوست آغاز شده در رکود بسر می برد و عرضه و تقاضا هر دو بسیار محدود شده است .

 

استیل پرایس

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید