کد خبر:192
پ

چین زغال‌سنگ پاک را تامین می کند

استان هبی در چین گفته است که در سه زمستان آینده سهم بیشتری از زغال سنگ پاک را برای جلوگیری از کمبود سوخت و کاهش انتشار گازهای سمی تامین خواهد کرد. در ماه اوت امسال، هان ژانگ، معاون نخست وزیر چین، از مقامات خواسته است که در کمپین مبارزه علیه آلودگی زمستانی خود “واقعی” باشند […]

استان هبی در چین گفته است که در سه زمستان آینده سهم بیشتری از زغال سنگ پاک را برای جلوگیری از کمبود سوخت و کاهش انتشار گازهای سمی تامین خواهد کرد.
در ماه اوت امسال، هان ژانگ، معاون نخست وزیر چین، از مقامات خواسته است که در کمپین مبارزه علیه آلودگی زمستانی خود “واقعی” باشند و “به طور پیوسته تمیز کردن زمستان گرم در شمال چین را ترویج کنند و اطمینان حاصل شود که مردم سالم و گرم هستند”.
Hebei، که پایتخت پکن و بندر اصلی تیانجین را احاطه کرده ، یک میدان نبرد کلیدی برای تلاش‌های هوای پاک است.
براساس بیانیه ای که در روز جمعه در وب سایت مرکزی دولت منتشر شده، برای خرید این زمستان ۱۸٫۲ میلیون تن زغال سنگ تمیز، از جمله زغال سنگ انتراسیت یا آبی در دستور کار است تا به ۹٫۱ میلیون خانواده بدون دسترسی به گرمای انرژی پاک ارائه خواهد شد.
در سال ۲۰۱۹، هبی ۱۲٫۸ میلیون تن زغال سنگ پاک و ۷٫۴ میلیون تن در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد کرد.
هبی گفت قراردادهایی را با معدنچیان مهم معدنی مانند چین Shenhua، Shanxi Jincheng Anthracite Mining Group [SJAMG.UL]، گروه زغال سنگ و صنایع شیمیایی Shaanxi [SHANB.UL] امضا کرده است تا عرضه زغال سنگ پاک را تضمین کند.

منبع
می متالز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید