کد خبر:1826
پ

ثبات بهای ورق گرم در آسیا

  بازار ورق گرم در آسیا پر رونق گزارش نمی شود و خریداران مترصد فرصت های بهتری برای خرید هستند . برآوردها برای ورق گرم گرید SS400 ضخامت ۳ میلیمتر ۵۳۳ دلار فوب چین است و همین گرید ورق ترم تحویل سی اف آر بنادر شرق آسیا ۵۴۰ دلار می باشد . بعد از تصمیم […]

 

بازار ورق گرم در آسیا پر رونق گزارش نمی شود و خریداران مترصد فرصت های بهتری برای خرید هستند . برآوردها برای ورق گرم گرید SS400 ضخامت ۳ میلیمتر ۵۳۳ دلار فوب چین است و همین گرید ورق ترم تحویل سی اف آر بنادر شرق آسیا ۵۴۰ دلار می باشد .

بعد از تصمیم دولت چین مبنی بر کاهش مالیات بر ارزش افزوده شرایط در بازار داخلی این کشور هم در ابهام قرار دارد . در روز جمعه ۱۵ مارس ، ورق گرم گرید Q235 با ضخامت ۵ و نیم میلیمتر در شانگهای با بهای ۳ هزار و ۸۳۵ یوآن برابر با ۵۷۱ دلار تحویل درب انبار داد و ستد شده است درحالیکه در بازار فیوچرز شانگهای اغلب معاملات برای ماه می با ۴۰ یوآن کاهش در قیمت ۳ هزار و ۶۷۳ یوآن بسته شد .

محموله هائی با حجم ۲۵ هزار تن از ژاپن و ۵۰ هزار تن از ایران هم به تازگی در آسیا معامله شده که باعث افت قیمت مورد درخواست هندی ها در این بازار شده است .

 

استیل پرایس    

 

کلیدواژه : ورق گرم ، آسیا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید