کد خبر:1775
پ

موج جدید افزایش قیمت فولاد جهانی در راه است ؟

  پس از یک اصلاح کوتاه مدت، بهای فراضه دور جدیدی از افزایش را طی دو هفته گذشته آغاز کرده است. در جدیدترین معاملات این نهاده تولید، قیمتها از حوزه های مختلف بین ۳ تا ۵ دلار افزایش داشتند و برآورد قیمت قراضه از سوی آمریکا به ۳۲۵ تا ۳۳۰ دلار/تن سی اف آر رسید. […]

 

پس از یک اصلاح کوتاه مدت، بهای فراضه دور جدیدی از افزایش را طی دو هفته گذشته آغاز کرده است. در جدیدترین معاملات این نهاده تولید، قیمتها از حوزه های مختلف بین ۳ تا ۵ دلار افزایش داشتند و برآورد قیمت قراضه از سوی آمریکا به ۳۲۵ تا ۳۳۰ دلار/تن سی اف آر رسید.

فولادسازان ترک به دلیل فروش مناسب محصولات خصوصا در بخش محصولات میانی، نیازمند قراضه هستند و از این رو احتمال می رود تقاضا در ادامه افزایش یابد. البته بهبود شرایط آب و هوایی باعث شده تا محموله های بیشتری نیز برای فروش وجود داشته باشد، با این حال افزایش تقاضا برای محصولات فولادی در بازارهای مصرف پیش از شروع ماه رمضان ممکن است باعث افزایش مارجین فولادسازان شود.

ترکها در جدیدترین معاملات خود برای شمش قیمت ۴۶۵ تا ۴۷۰ دلار و برای میلگرد قیمت ۴۹۵ تا ۵۰۰ دلار/تن فوب را مطرح می کنند که در برخی بازارها مانند شمال آفریقا مورد پذیرش مشتریان واقع شده است. از این رو، آنها از دادن تخفیف خودداری نموده و امید دارند بتوانند سطوح بالاتری را نیز در فروش خود ثبت نمایند.

 

منبع : Planner

کلیدواژه : محصولات فولادی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید