کد خبر:1619
پ

روند روبه رشد بهای ورق سرد صادراتی چین

  بهای ورق سرد صادراتی چین همراستا با تقویت قیمت های داخلی و کمبود این محصول در بازار در این هفته روندی صعودی یافت . براساس آخرین برآوردها بهای ورق سرد گرید SPCC با ضخامت ۱ میلیمتر ۵۴۷ دلار فوب چین بوده که نسبت به هفته قبل ۲ دلار افزایش داشته است . در هفته […]

 

بهای ورق سرد صادراتی چین همراستا با تقویت قیمت های داخلی و کمبود این محصول در بازار در این هفته روندی صعودی یافت . براساس آخرین برآوردها بهای ورق سرد گرید SPCC با ضخامت ۱ میلیمتر ۵۴۷ دلار فوب چین بوده که نسبت به هفته قبل ۲ دلار افزایش داشته است .

در هفته گذشته اغلب تولیدکنندگان محموله های آوریل خود را فروخته اند و برای محموله های می سفارش می پذیرند . برخی فعالان بازار عدم پذیرش سفارش محموله های آوریل از سوی فولادسازان را امید به افزایش قیمت ها می دانند . اگر خریداران خارجی در برابر این قیمت ها مقاومت کنند قطعاً فولادسازان تولیدات خود را روانه بازار داخل خواهند نمود . کارخانه های چینی هم هرگونه چانه زنی بر سر قیمت را رد می کنند .

در داخل چین فصل تأمین موجودی است و همین امر سبب افزایش قیمت های داخلی شده درضمن انتظارات مثبت از مذاکرات تجاری چین و آمریکا هم بر بهبود شرایط بازار داخل افزوده است . روز سه شنبه در شانگهای ورق سرد با گرید ذکر شده ۴ هزار و ۳۱۰ یوآن معادل ۶۴۴ دلار تحویل درب انبار و مالیات بر ارزش افزوده داد و ستد شد که در مقایسه با هفته قبل ۳۰ یوآن بالا رفته است .

 

استیل پرایس

 

کلیدواژه : ورق سرد، چین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید